Regulamin pobytu w gospodarstwie agroturystycznym ,,Noclegi Nad Stawem"

       Serdecznie witamy w naszym obiekcie, mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda się nam zapewnić Państwu satysfakcjonujący wypoczynek.

 

1. Doba hotelowa w gospodarstwie ,,Noclegi Nad Stawem" trwa od godz. 14.00 (w dniu przyjazdu) do godz. 10.00 (w dniu wyjazdu).

2. Przekazanie i odbiór pokoi następuje w obecności właściciela lub osoby przez niego wyznaczonej.

3. Wydajemy tylko jeden klucz do każdego pokoju.

4. Przedłużenie pobytu lub późniejszy wyjazd jest możliwy za dopłatą po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem osobiście bądź  telefonicznie lub z osobą przez niego wyznaczoną.

5. Wszelkie formalności związane z rozliczeniem pobytu należy załatwić najpóźniej w dniu przyjazdu.

6. Zarezerwowany czas pobytu jest wiążący dla obu stron, dlatego nie są praktykowane zwroty.

7. Wszelkie usterki i zażalenia prosimy zgłaszać na bieżąco.

8. Nie bierzemy odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione w domku. Za wszystkie wartościowe przedmioty znajdujące się w domku odpowiedzialność ponoszą wyłącznie osoby wynajmujące poszczególne pokoje.

9. Ewentualne szkody i zniszczenia zaistniałe w czasie pobytu Gości w domku będą szacowane przy zdawaniu kwatery. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za spowodowanie uszkodzenia lub zniszczenia majątku obiektu.

10. Prosimy o zachowanie porządku w obiekcie, jak i na jego terenie.

11. Na czas pobytu Gości w domku osoba rezerwująca jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo i stan wynajmowanego domku i  taką  odpowiedzialność ponosi.

12. Wychodząc z domku należy sprawdzić, czy urządzenia elektryczne zostały wyłączone, okna, drzwi, woda zamknięte.

13. Gości przyjeżdżających ze zwierzakami po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem lub osobą przez niego wyznaczoną, prosimy o ich pilnowanie, zachowanie czystości i zapewnienie spokoju oraz bezpieczeństwa innym Gościom wypoczywającym na obiekcie. Właściciele są zobowiązani do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego zwierzęcia, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania wyłącznie w  sposób zapewniający bezpieczeństwo dla innych Gości obiektu.

14. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu w domku oraz wnoszenia  i używania własnych urządzeń grzewczych.

15. Prosimy o racjonalne zużycie wody.

16. Miejsce dla samochodów jest bezpłatne. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo oraz szkody spowodowane sytuacjami losowymi np. wiatr, śnieżyce, gradobicie, szkody parkingowe itp.

17. Wszystkie usługi dodatkowe (grill, ogniska itp.) będą świadczone po uprzednim uzgodnieniu i zamówieniu u właściciela obiektu.

18. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22 do godz. 7.00 rano. PROSIMY O JEJ PRZESTRZEGANIE! Zakazuje się puszczania głośnej muzyki, zakłócającej spokój i wypoczynek innych gości. W przypadku rażącego naruszenia ciszy właściciel ma prawo nakazać opuszczenie obiektu.

19. Na terenie obiektu odpowiedzialność za dzieci ponoszą rodzice lub ich opiekunowie. W szczególności na placu zabaw i w rejonie stawu proszę zachować szczególną ostrożność.

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.

Dziękujemy za wybranie naszego obiektu :)

Free Joomla! template by L.THEME